Knygos bičiulių paradigma – Kavoliškio bibliotekoje

Atgal

Knygos bičiulių paradigma – Kavoliškio bibliotekoje

Kavoliškio biblioteka


Saugodama informaciją ir suteikdama žmonėms galimybę ja pasinaudoti, biblioteka ir toliau realizuoja savo misiją - lavinti bendruomenę atveriant jos nariams žinių, informacijos ir kultūros pasaulį. Čia ateina skaityti, ieškoti informacijos, bendrauti, sužinoti, mokytis, tobulėti, patirti, atrasti...
Sausio 18 dieną Kavoliškio bibliotekoje vyko perskaitytų knygų aptarimas. Tai jau tapo tradicija, nuolat burtis bibliotekoje knygos bičiulius ir aptarti, kas buvo perskaityta, išjausta, išgyventa. Kaip teigia S. Smailsas, Knygos įveda mus į geriausią draugiją, supažindina su didžiausiais visų laikų protais. Laiko patikrintos knygos buvo išleistos prieš daugybę metų, jas skaitė mūsų seneliai, tėvai ir dabar skaitome mes. Knygos neprarado savo grožio, o per laiką tapo dar vertingesnes. Kas yra gera knyga ir kokią naudą gauname jas skaitant? Pasak E. B. Olkoto, Gera ta knyga, kurią atveri iš anksto mėgaudamasis ir užveri praturtėjęs. O aš manau, kad negerų knygų nėra, kiekviena knyga yra savotiškai gera ir turtinga, tačiau kiekvienas žmogus yra skirtingas ir skirtingai suvokia tą gėrį ir naudą.
Biblioteka tai vietos bendruomenės susibūrimo vieta, turiningai praleisti laisvalaikį, paskaityti žurnalus, laikraščius, pasirinkti knygą į namus, įgyti žinių, pabendrauti su pasauliu. Ypatingai tai mėgiama vaikų susibūrimo vieta.
Vyresn. bibliotekininkė Jūratė Bulavienė