Knygų Kalėdos Antanašėje

Atgal

Knygų Kalėdos Antanašėje

Antanašės biblioteka


Gruodžio 29 d. Antanašės bibliotekoje ir bendruomenės patalpose šurmuliavo antanašiečiai ir svečiai. Lietuvos šimtmečio Knygų Kalėdos įpatingos antanašiečiams ir mums visiems, nes kraštietė Gražina Pitrėnienė pristatė jau antrą savo knygą „Atidariau lunginyčias”, kuri parašyta tarmiškai, rytų aukštaičių tarme.
Knygoje nostalgiškai prabilama apie gimtąjį kaimą ir žodį, gamtą, artimuosius. Be eilėraščių, joje yra esė ir apsakymas. Renginyje eilėraščius iš naujosios knygelės skaitė Obelių bibliotekininkės Gražina ir Dovilė bei autorės anūkai. Koncertavo Kriaunų bendruomenės saviveiklininkai kuriai vadovauja Vita Mačiulienė. Bibliotekoje veikė spaudinių paroda „Grįžau prie eilių, o gal jos mane susirado“
Renginio pabaigoje  atvyko ir Kalėdų Senelis. Smagu buvo matyti visų besišypsančius veidus, vaikučių besidžiaugiančias širdeles, kuomet pildosi jų svajonės kada aplanko Kalėdų stebuklas ir Kalėdų senelis su dovanėlėmis. Visi klausėmės įdomiausių istorijų ir žaidėme smagius žaidimus. Atsisveikinant buvo įžiebtos šventinės ugnelės.
 Vyresnioji bibliotekininkė Ritė Gernienė