Renginių akimirkos

Dvyliktasis poezijos ir dainų rudenėlis Laibgaliuose

Rodos visai neseniai nuskambėjo praeitų metų popietės akordai, o ir vėl dideliais šuoliais atkeliavo šiandieninė poezijos ir dainų popietė.

Skaityti daugiau...

Helovinas Žiobiškyje

Spalio 31 dienos vakare, persirengę anapusinio gyvenimo personažais, mažieji žiobiškėnai ir jų tėveliai rinkosi švęsti Helovino.

Skaityti daugiau...

Martynonių bibliotekoje – popietė „Nusilenkime išėjusiems“

Spalio 31 dieną, kartu muziejaus direktoriaus pavaduotoja Marijona Mieliauskiene ir Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Daiva Vilkickiene, aplankėme Radžiūnų (Pandėlio sen.) kapinėse 2008 metais pastatytą paminklinį kryžių šių apylinkių žuvusiems partizanams atminti. Keliavome ant L. Šepkos kapo Lebedžių kapinėse. Uždegėme žvakutes, padėjome gėlių.

Skaityti daugiau...

Bajorų kaimo bibliotekoje - renginys, skirtas Maironiui

„Aiškus lengvas stilius, švelnus tonas, nuo širdies einąs šiltas poeto jausmas, visiems suprantama kalba, muzikalus, skambus ritmas ir rimas – tai svarbiausios Maironio eilių ypatybės.“ (Adomas Jakštas)

Skaityti daugiau...

Edukacinė programa Kavoliškio bibliotekoje ,,Jei tau trūksta sagos, tai pamato kiekvienas“

Kavoliškio bibliotekoje spalio 4, 11 ir 25 dienomis vyko tęstiniai edukaciniai užsiėmimai ,,Jei tau trūksta sagos, tai pamato kiekvienas“.

Skaityti daugiau...

Edukacinis užsiėmimas „Vėlinių puokštės ir kompozicijos - amžinybėn išėjusiems artimiesiems“ - Martynonių kaimo bibliotekoje

Vėlinės – visų mirusiųjų pagerbimo šventė.

Gyvieji aplanko mirusiuosius kapuose, uždega žvakutes, manoma, kad mirusieji taip pat ateina pas gyvuosius.

Skaityti daugiau...

Deklamuoju Maironiui Kriaunų bibliotekoje

Renginys Kriaunų bibliotekoje, skirtas poeto 155-osioms gimimo metinėms. Maironio tekstai- išdainuoti, padeklamuoti, perskaityti. Netikėtai atrasti gabumai ir pasitikrinta atmintis. Sukurtas eilėraštis Maironiui ir atkurta Poeto svetainė.

Skaityti daugiau...

Pavakarys „Kelionių gidas“ Sėlynės bibliotekoje

Už visas pastangas ir nuveiktus darbus privalome rasti laiko save palepinti. Nuolatinis skubėjimas ir darbai kelia ne tik stresą, bet alina ir organizmą, todėl privalu rasti laiko atsipūsti.

Skaityti daugiau...

Kavoliškio bibliotekoje popietė - „Ketvirtasis pasaulis“

Spalio 17 dieną Kavoliškio bibliotekoje vyko popietė „Ketvirtasis pasaulis“ – skirta tarptautinei kovos su skurdu dienai.

Skaityti daugiau...

Paskaita Kavoliškio bibliotekoje „Plak ...širdele plak...“

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras primena, kad kasmet nuo 1999 metų visame pasaulyje rugsėjo 29 dieną Pasaulinės širdies federacijos iniciatyva minima Pasaulio širdies diena.

Skaityti daugiau...

Popietė, skirta Europos kalbų dienai Kavoliškio bibliotekoje

„Tas, kuris nemoka nė vienos užsienio kalbos, nesupranta ir savosios.(„Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss nichts von seiner eigenen), - sakė didysis vokiečių rašytojas, romanistas, humanistas, politikas, mokslininkas ir filosofas Johanas Volfgangas Getė (Johann Wolfgang von Goethe).

Skaityti daugiau...

Piešinių piešimo konkursas „Mano geriausias draugas“ Kavoliškio bibliotekoje

„Piešinys – tai langas į vaiko sielą“, – rašo prancūzų psichologė Nicole Bedar. Simbolių ir vaizdinių kalba jis gali suteikti mums nepaprastai daug informacijos apie mažojo jausmus, džiaugsmus ir išgyvenimus, esamas ar iškilsiančias psichologines problemas.

Skaityti daugiau...

Suvainiškio bibliotekoje – „Pražydęs batas rudenio gėlėm!“

Biblioteka yra kiekvienos bendruomenės informacijos, mokymosi, švietimo ir kultūros bendruomenės centras, suteikiantis galimybes bei informacijos išteklius visiems ir kiekvienam sužinoti, mokytis, dirbti, kurti ir gyventi.

Skaityti daugiau...

Literatūros popietė „Spalvos rūbų ir kalbos mūs gimtosios Lietuvos“ Konstantinavos bibliotekoje

Gimtųjų žodžių apkabintas
Aš gyvas kalboje
Sakau: esi man kaip žibintas
Pasaulio tamsoje.

Skaityti daugiau...

Pasivaikščiojimas iškilių žmonių takais

Vykusios tradicinės „Auksinės žuvelės „šventės metu Antanašės filialo vyresn. bibliotekininkė Ritė Gernienė pakvietė antanašiečius ir svečius į naujo Rokiškio krašto kultūros žurnalo „Prie Nemunėlio“ pristatymą.

Skaityti daugiau...

Kavoliškio bibliotekoje viešnagė

Rugsėjo 27 dieną Kavoliškio bibliotekoje svečiavosi Skemų socialinės globos namų gyventojai ir kartu atvykę užimtumo specialistai: Irena Balčiūnienė, Kristina Miškeliūnienė, Lina Semeniukienė, Žana Kaladienė, ir Zenonas Žekas.

Skaityti daugiau...

Teatralizuotas spektaklis Kavoliškio bibliotekoje

Rugsėjo 21d. 12 val. į biblioteką rinkosi Kavoliškio mokyklos – darželio vaikai, mokytojos, svečiai.

Skaityti daugiau...

Akcija „Knygelių gydymas“ Kavoliškio fil. bibliotekoje

Nušvito spalvingas ruduo. Medžiai nusidažė įvairiomis spalvomis. Tačiau už lango lyja ir lyja. Kieme pilna balučių. Rytas tamsus ir šaltas. Niūru.

Skaityti daugiau...

Paskaita – diskusija „Iš problemos - į sprendimą“ Sėlynės bibliotekoje

Rugsėjo 19 dieną Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Sėlynės filiale vyko paskaita – diskusija „Iš problemos – į sprendimą“.

Skaityti daugiau...