Renginių akimirkos

Netradicinis N. Blaževičiūtės knygelės „Mįslių karusėlė“ pristatymas!

Ruduo – medžių lapai maino spalvas, blyksteli keletas saulutės spindulių ir vėl aptemsta dangus.

Skaityti daugiau...

Knygų dovanojimo šventė

Rugsėjo 14d. Vakar Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje vyko labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ iniciatyvos įgyvendinimas, dovanojant rajono bibliotekoms bei švietimo įstaigoms suformuotas „Vaikų bibliotekėles 2017“, kurias sudarė sudarė 18 lietuvių autorių knygų, iš viso – 70 knygų rinkinių.

Skaityti daugiau...

Kavoliškio bibliotekoje rudeniniai pasakų skaitymai

Sugrįžome visi visi ir dar daugiau, į darželius ir mokyklas, nes padūkėlis rugsėjo vėjas nupūtė mūsų margaspalvę maloningąją vasarą.

Skaityti daugiau...

Pirmokų pažintis su Kavoliškio biblioteka

„Niekas kitas taip nesužadina ir neugdo vaiko vaizduotės, kaip knyga. Pamatykime džiaugsmą vaiko akyse, kai jis perskaito pirmąjį žodį ir į rankas pasiima pirmąją knygutę.”

(Astrida Lindgren)

Skaityti daugiau...

Ričardo Gavėnavičiaus darbų paroda Salų kaimo bibliotekoje

Rugsėjo 8d. 16 val. Salų bibliotekoje atidaryta kandidato į tautodailininkų gretas tapytojo rokiškėno Ričardo Gavėnavičiaus darbų paroda.

Skaityti daugiau...

Ragelių kaimo šventė

Rugsėjo 3d. per Pijaus X atlaidus Rageliuose vyko jubiliejinė kaimo šventė ,,Rageliams – 450“. Į renginį sugužėjo virš šimto kraštiečių, išsibarsčiusių po visus Lietuvos kampelius.

Skaityti daugiau...

Skemų kaimo šventė

Rugsėjo 8d. vyko Skemų kaimo šventė. Į ją buvo pakviesta daug svečių iš rajono savivaldybės, kelininkai, buvę kaimo gyventojai.

Skaityti daugiau...

Popietė Kavoliškio bibliotekoje: ,,Kūrybinis egzaminas“

Rugsėjo 6 dieną Kavoliškio bibliotekoje vyko popietė ,,Kūrybinis egzaminas“ – skirta Liongino Šepkos jubiliejiniams 110-iems metams paminėti.

Skaityti daugiau...

Donaldo Kajoko “Poezija, o gal ne ji...”

Poezija, o gal ne ji...

       Vakar, Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su Nacionalinės meno ir kultūros ir beveik visų kitų, pasak poetės, dramaturgės, aktorės Daivos Čepauskaitės,   literatūrinių premijų Lietuvoje laureatu Donaldu Kajoku.

Skaityti daugiau...

Edukaciniai tapybos ant drobės užsiėmimai Kavoliškio bibliotekoje

Keliaudami per gyvenimą dažnai ieškome vietų, kur galėtume pasinerti į savo vidų, pabūti savimi, atgauti dvasinę ramybę. Biblioteka ta vieta, kur susirenkame netik paskaityti knygų, bet ir turiningai praleisti laisvalaikį.

Skaityti daugiau...

Kūrybinės dirbtuvės „Nežinomu keliu. Lipdome iš molio“ Sėlynėje

      Lietuvių liaudies išmintis sako: „Žiemai ruošk ratus vasarą“. Tokiu posakiu vadovaudamiesi rugpjūčio pirmą dieną sėlyniečiai susirinko į Editos Miškūnienės sodybą lipdyti iš molio.

Skaityti daugiau...

„Žymių kraštiečių pėdomis“ – Martynonių kaimo bibliotekoje

Šiltą, saulėtą liepos 26 d. mūsų – Rokiškio r. savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Martynonių filiale (Martinonių bibliotekoje) vyko puikus, įsimenantis renginys „Žymių kraštiečių pėdomis“, kuris prasidėjo kelione po šio krašto žymias vietas.  

Skaityti daugiau...

Popietė vaikams ,,Sportuok – augsi sveikas“ Ragelių bibliotekoje

Liepos 22 d. prie Ragelių tvenkinio vyko popietė, kurioje dalyvavo 13 vaikų. Susirinko vaikai ne tik iš Ragelių, bet buvo pakviesti ir iš kaimyninio Radišių kaimo. Pradžioje bibliotekininkė papasakojo apie sporto, judėjimo naudą žmogaus sveikatai.

Skaityti daugiau...

Stendinės parodos pristatymas Ragelių bibliotekoje

Liepos 11 d. stendinę parodą ,,Kraštiečiai Lietuvos valstybės kūrėjai ir puoselėtojai“ pristatė Rokiškio krašto muziejaus ekskursijų vadovė Ieva Černiauskaitė.

Skaityti daugiau...

Sėlynės bibliotekos bičiulių išvyka, skirta Sporto, Piliakalnių, Lietuvos tautinio kostiumo ir Lietuvių kalbos kultūros metams

Tautinio paveldo diena. Kriaunų kryptis

                       Anundei, pinktadenį liepas 14d. Selynes vyresn. bibliatekininke Renata B. sumįsle pakviest norinčius aplunkyt kitų parapijų.

  Susirinka mūsų visakių-jaunesnių,jaunų ir viduramžių..14 moteriškų ir 2 vyriokai.

 Susėdam ir ..važiuojam.

Skaityti daugiau...

Garsiniai-teatralizuoti skaitymai „Linksmakiemyje“

Liepos 12 d.  Bajorų biblioteka vaikučius pakvietė į garsinius-teatralizuotus skaitymus. Skaitymai vyko Bajorų žaidimų aikštelėje „Linksmakiemis“. Įpusėjus vasarai norisi, kad vaikai laisvą laiką leistų lauke. Pasidžiaugtų saule, vėju, žole, gėlėmis ir nuostabia žaidimų aikštele.

Skaityti daugiau...

Pasakų sekimo rytmetys Kavoliškio bibliotekoje

                   Birželio 26 d., 10 val. Kavoliškio mokyklos – darželio mažiausieji ir jų auklėtojos buvo kviečiami į jau tradiciniais tapusius pasakų skaitymus.

Skaityti daugiau...

Lietuvos Valstybės dienos paminėjimas Žiobiškyje

Šventės renginiai Žiobiškyje prasidėjo tradiciniu „Karaliaus Mindaugo“ stalo teniso turnyru.

Skaityti daugiau...

Kūrybinės dirbtuvės Sėlynės bibliotekoje

Liepos 4 dieną Sėlynės bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas.

Skaityti daugiau...